PERSONAL 2021-2022

I. PERSONAL DIDACTIC

Nr. crt. Numele si prenumele Gr. did. Specializarea Mod de incadrare
1 RACU MARIA Doctorat Limba Romana DIRECTOR, profesor titular
2 Grosu Monica I Fizica DIRECTOR ADJUNCT Profesor titular
3 Mogos Remus I Teologie pastorala DIRECTOR ADJUNCT Profesor titular
4 Angelescu Gabriel Doctorat Romana-Germana Plata cu ora
5 Anghel Daniela I Prof. in inv. primar Profesor titular
6 Anghel Laura I Engleza Profesor detasat
Arsene Mioara I Limba Romana Profesor titular
8 Bandescu Geanina Maria I Prof. in inv. primar Profesor titular
9 Bica Maria Eugenia I Engleza-Romana Profesor titular
10 Boac Mihaela I Prof. in inv. primar Profesor titular
11 Bobohalma Cristina Elena I Prof. in inv. primar Profesor titular
12 Boeriu Maria Valentina I Prof. in inv. primar Profesor titular
13 Bogdan Ion I Fizica Plata cu ora
14 Boeriu V. Gabriela I Matematica Profesor titular
15 Botos Simona Def Cultura civica Profesor suplinitor
16 Chima Mihaela Roxana I Romana Engleza Profesor titular
17 Chiujdea Mihalea II Prof. in inv. primar Profesor detasat
18 Cirstea Emilia I Prof. in inv. primar Profesor titular
19 Constandin Monica Silvia I Prof. in inv. primar Profesor titular
20 Corsatea Maria I Economie Profesor detasat
21 Czika Diana I Prof. in inv. primar Profesor titular
22 Costea Ioana I Geografie Profesor titular
23 Crisan Anca II Biologie Profesor titular
24 Culda Codruta Corina I Prof. in inv. primar Profesor titular
25 Curticapean Ecaterina Diana I Romana Profesor titular
26 Deji Anton Silviu I Franceza-Engleza Profesor titular
27 Dobrin Daniela Georgeta I Mate-Info Profesor titular
28 Dodea Mariana I Franceza-Engleza Profesor titular
29 Dragoiu Corina I Istorie Profesor titular
30 Dragos Bogdan Ioan I Educatie Fizica Profesor titular
31 Drajneanu Doina I Chimie-Fizica Profesor titular
32 Drenea Manuela I Fizica Profesor titular
33 Dudan Cristina II Biologie Profesor titular
34 Dusa Lavinia Ramona I Romana-Engleza Profesor titular
35 Farcas Eduard Def. Educatie Muzicala Profesor suplinitor
36 Filip Daniel II Teologie ortodoxa Profesor detasat
37 Francu Livia I Prof. in inv. primar Profesor titular
38 Holhos Romela-Carmen Def. Prof. in inv. primar Profesor suplinitor
39 Ionut Marcela I Matematica Profesor titular
40 Ionut Nicolae Dorin I Matematica Profesor titular
41 Ivascu Virginia I Limba Romana Profesor titular
42 Jiga Adrian I Matematica Profesor titular
43 Lazea Aurelia I Educatie tehnologica Plata cu ora
44 Lazea Veronica Nicoleta II Matematica-Informatica Profesor suplinitor
45 Ludu Elena II Limba Engleza Profesor titular
46 Lukacs Arpad I Istorie Profesor detasat
47 Manduc Alina Maria I Engleza-Romana Profesor titular
48 Matic Anisoara I Biologie Profesor titular
49 Mogos Anca Maria I Romana-Engleza Profesor titular
50 Nanes Daniela I Arte plastice Profesor titular
51 Nastasa Adriana I Romana-Franceza Profesor titular
52 Neagoe Daniela I Matematica Profesor titular
53 Neagu Rodica II Prof. in inv. primar Profesor titular
54 Negrea Angelica Maria I Prof. in inv. primar Profesor titular
55 Negrila Anca Maria II Franceza-Spaniola Profesor titular
56 Novac Ionel II Educatie Fizica Profesor titular
57 Novac Teodora Viorica I Prof. in inv. primar Profesor titular
58 Onea Andreea II Matematica-Informatica Plata cu ora
59 Orzea Ioana Emanuela Doctorat Sociologie Profesor titular
60 Pandrea Dan I Chimie-Fizica Profesor titular
61 Popa Maria Mihaela Def. Cultura civica Profesor titular
62 Poparadu Delia Nicoleta I Religie Profesor titular
63 Postolache Camelia I Matematica Profesor titular
64 Postolache Nicolae I Geografie-Franceza Profesor titular
65 Potrovita Ileana Doina I Chimie-Fizica Profesor titular
66 Radulet Corina I Matematica Profesor titular
67 Robu Mirela I Prof. in inv. primar Profesor titular
68 Rusu Alexandrina I Biologie Profesor titular
69 Sandru Mariana Viorica I Chimie-Fizica Profesor titular
70 Sasu Viorica I Prof. in inv. primar Profesor titular
71 Simu Veronica I Teologie ortodoxa/Litere Profesor titular
72 Sofonea Maria-Aurica I Prof. in inv. primar Profesor titular
73 Stan Adriana I Prof. in inv. primar Profesor titular
74 Stancioiu Daniela I Psihologie Profesor titular
75 Streza Ioan-Armand I Istorie Profesor titular
76 Streza Marciana Maria I Engleza-Franceza Profesor titular
77 Sucaciu Laura I Teologie ortodoxa/Litere Profesor titular
78 Suciu Daniela Emilia I Mate-Info Profesor titular
79 Sodolescu Radu I Geografie Profesor titular
80 Tataru Laurentiu Deb. Psihologie Profesor suplinitor
81 Tirdia Antonia I Prof. inv. primar Profesor titular
82 Trandafir Marcel Doctorat Educatie Fizica Profesor titular
83 Trif Claudia I Informatica Profesor titular
84 Urian Viorel Marian Catalin Deb. Lb. latina Profesor suplinitor
85 Varzaru Adriana Catalina II Engleza Profesor titular

II. PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Comsit Elena Secretar sef
2 Boldis Lavinia Secretar
3 Rosca Mariana Secretar
4 Burlea Sergiu Mihai Informatician - Administrator de retea
5 Savescu Ioana-Mihaela Bibliotecar
6 Cismas Camelia Laborant Fizica + Biologie

III. CONTABILITATE

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Pojoga Georgeta Contabil sef
2 Bobocea Livia Contabil

IV. ADMINISTRATIE

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Zara Eugen Administrator
2 Arsu Daniela Ingrijitoare
3 Aron Maria Gabriela Ingrijitoare
4 Balan Maria Ingrijitoare
5 Ciocan Adriana Elena Ingrijitoare
6 Muntean Mariana Ingrijitoare
7 Lazea Mariana Ingrijitoare
8 Tilvic Mihaela Ingrijotiare
9 Roman Anca Eugenia Ingrijitoare
10 Stanila Gina Anca Mihaela Ingrijitoare
11 Marciu Dorina Ingrijitoare
12 Pitu Niculita Ingrijitoare
13 Szabo Judit Ingrijitoare
14 Dragan Emilia Ingrijitoare
15 Bera Cristian Gheorghe Muncitor
16 Dudita Ioan Gabriel Muncitor
17 Cristian Ioan Muncitor
18 Filff Adrian Paznic
19 Roman Constantin Paznic
20 Constandin Ioan Paznic
21 Flesariu Gheorghe Sofer

V. PERSONAL MEDICAL

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Pascu Eva Doctor Medic Primar MG
2 Tatu Cristina Asistent